POSEIDON - 15KG

POSEIDON - 15KG

Žiadne hodnotenie

€149.89 s DPH


Zvolte veľkosť

 Vypredané 

Popis MRAZENKA: Naša rada MRAZENIEK je predurčená pre kaprárov, ktorí nemajú radi kompromisy pri používaní nástrah/návnad a všetok svoj voľný čas venujú hľadaniu svojich „kaprích legiend“. MRAZENKY neobsahujú žiadne konzervačné látky, čo v nich zvyšuje kapriu dôverčivosť. Siahame po nich vždy, keď plánujeme dlhodobé výpravy na jednom lovnom mieste, a keď potrebujeme v kaproch vzbudiť maximálnu dôveru v prijímané boilies. Používame ich výlučne vo vysušenom stave tzv. „na kameň“, kedy bezpečne odolajú nájazdom bielych rýb a vydržia nastražené aj viac dní. Bez kompromisov môžeme tvrdiť, že aj v takomto stave majú dostatočnú atraktivitu pre náš vysnený úlovok.

Skladujte v mraze (mrazničke) pri štandardnej teplote -18o C. Takto zamrazené boilies udrží svoju kvalitu minimálne 1 rok. Pred použitím nechajte potrebné množstvo boilies presušiť vo vzdušných sakoch alebo bedničkách. Za tento čas sa snažte boilies párkrát pretrepať pre rovnomerné vysušenie každej guličky. Vyvarujte sa priamemu slnečnému žiareniu, ktoré môže spôsobiť popraskanie boilies. Nespotrebované boilies je možné znovu zamraziť bez straty kvality 2 až 3-krát alebo ho nechať vysušiť „na kameň“, čím dosiahnete stav, kedy ho už nemusíte skladovať v mrazničke.

Popis POSEIDON: Skutočný vládca stojatých vôd je len jeden! Základ tohto jedinečného boilies tvorí zmes viacerých druhov triedených rybacích múčok, z ktorých sú v dominancii predtrávená múčka EZT 97, vynikajúca LT 94LOSOSOVÁ múčka. Vyváženosť zmesi dotvárajú starostlivo vybrané mliečne proteíny a kvalitný vtáčí zob. Jeho sila ťaží z prirodzenej a prírodnej chuti jednotlivých zložiek suchého mixu, vyzdvihnutú troma druhmi prírodných extraktov a výťažkom z MORSKÝCH RIAS (kelp) ako hlavným atraktorom. Tekutá časť je zložená z PATENTKOVÉHO extraktu (bloodworm), na ktorý kapry veľmi pozitívne reagujú, winterizovaného LOSOSOVÉHO (salmon) oleja a esenciálneho oleja BLACK PEPPER (čierne korenie) , ktorý potravinový signál ešte viac „okorení“. Jeho zloženie napodobňujúce prirodzenú kapriu „stravu“ dáva tušiť ozajstnú moc tohto boilies. Použiteľný je od jarných mesiacov, ale najväčšiu záťaž pre baterky vo Vašich hlásičoch s ním zažijete v teplejších a prehriatych vodách. Naša prvá voľba na plytké stojace vody a bahnité dná.

CENA JE ZA 15KG BALENIE = 9,99€ / 1KG !!!

TENTO TOVAR VYRÁBAME NA OBJEDNÁVKU, PRETO ZADAJTE MNOŽSTVO A PRIEMER, KTORÉ CHCETE OBJEDNAŤ A MY VÁM BOILIES VYROBÍME V ČO NAJKRATŠOM ČASE, NAJČASTEJŠIE DO 5-7 PRACOVNÝCH DNÍ, V ZÁVISLOSTI OD VYŤAŽENIA VÝROBY. ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE.

  • Kód: MRAPO
  • Prepravná hmotnosť: 15kg
  • 0 Balení na sklade

Tento produkt bol pridaný dňa 01. December 2013.