POSEIDON

POSEIDON

Žiadne hodnotenie

€5.99 s DPHPopis IMPULZ: Tekuté sirupy IMPULZ sú navrhnuté za účelom prilákania rýb (nielen kaprov) na Vaše lovné miesto, čím vzbudia pozornosť a dodajú IMPULZ k prijímaniu potravy inak letargických jedincov v okolí. Vyznačujú sa hustejšou konzistenciou t.j. väčšou hustotou ako voda, čím je zabezpečené, že sa začnú rozptyľovať až pri dne, kde pohybom rýb a vodnými prúdmi vytvoria atraktívnu neviditeľnú PACHOVÚ STOPU, ktorá sa „rozlieza“ celým vodným stĺpcom až k hladine. Obsahujú TEKUTÉ POTRAVY, AMINOKYSELINY, OLEJE, STIMULÁTORY chuti a trávenia, jemnú dávku ESENCIÍ a ESENCIÁLNYCH OLEJOV.

Použiteľné na zalievanie našich MRAZENIEK, HOTOVIEK, peliet, partiklu a METOĎÁKOV. Doporučujeme pred použitím poriadne PRETREPAŤ a po aplikácii nechať pár minút až hodín nástrahy/návnady NASIAKNUŤ pre dosiahnutie maximálnej efektivity. NEROZPÚŠŤAJÚ PVA!

Popis POSEIDON: Skutočný vládca stojatých vôd je len jeden! Kombinácia dvoch druhov prírodných extraktov z ANČOVIČKY a troch druhov esenciálnych olejov - BLACK PEPPER (čierne korenie), ONION (cibuľa) a ... dáva tušiť ozajstnú silu. Neobsahuje žiadne ESENCIE!!!

Balenie: 250ML

  • Kód: IMPPO
  • Prepravná hmotnosť: 0.3kg
  • 46 Balení na sklade

Tento produkt bol pridaný dňa 03. March 2013.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, objednávali tiež...

VULCAN

VULCAN

€5.99 s DPH
JOINT

JOINT

€5.99 s DPH
LAGÚNA

LAGÚNA

€5.99 s DPH