TAJFUN X - 900g

TAJFUN X - 900g

Žiadne hodnotenie

€13.99 s DPH


Zvolte veľkosť


Popis HOTOVKA: Naša rada HOTOVIEK je tvorená z identických zmesí ako používame pri výrobe MRAZENIEK, ale to čím sa od seba líšia je, že HOTOVKY sú navyše v konečnej fáze výroby máčané v kúpeli z tekutých a sypkých atraktorov, príslušných k jednotlivým druhom, ktoré im dodávajú extra dávku atraktivity – EXTRA BOOSTED. Dá sa povedať, že sú atraktívnejšie a predurčené k rýchlejšiemu zaujatiu rýb ako naša rada MRAZENIEK, pritom sú plnohodnotnými nástrahami/návnadami pri dlhších výpravách k vode, kedy sa s nimi nebojíme masívnejšie kŕmiť.

Skladujte na chladnom a tmavom mieste, bez výraznejšieho slnečného žiarenia, ktoré môže spôsobyť zaparenie a popraskanie boilies. Takto uskladnené boilies udrží svoju kvalitu minimálne 2 roky. V prípade potreby tvrdších nástrah/návnad môžete potrebné množstvo boilies presušiť vo vzdušných sakoch alebo bedničkách. Za tento čas sa snažte boilies párkrát pretrepať pre rovnomerné vysušenie každej guličky. Vyvarujte sa priamemu slnečnému žiareniu, ktoré môže spôsobiť popraskanie boilies.

Popis TAJFUN X: KRILL - ORANGE - CHOCOLATE - CHILLI. Zmes je postavená na vysokom podiely LT 94 múčky a predtrávebej EZT 97 múčky spolu s jemným nádychom ANTARTIC KRILL-u a ENZYMATICKÝCH múčok .Doplnením zmesi o kvalitný vtáčí zob, ale hlavne o extrakt z CITRUSOVÝCH plodov, sme vytvorili tradičnú, ale zato neokukanú nástrahu na každú situáciu. Maximálnu atraktivitu sme dosiahli zmiešaním esencií  TROPICKÉHO OVOCIA S CHOCOLATE a CHILLI a pridaním esenciálneho oleja ORANGE. Tekutá potrava KRILL nesmie chýbať. Najdôležitejšie je ale to, že toto boilies je NAJUNIVERZÁLNEJŠIE boilies z našej ponuky, použiteľné celoročne s výnikajúcimi výsledkami!

DOSTUPNOSŤ PRIEMEROV BOILIES V PRIEBEHU SEZÓNY:

PRIEMERY 16MM A 20MM SÚ ŠTANDARDNE SKLADOM POČAS CELÉHO KALENDÁRNEHO ROKA. PRIEMERY 24MM A 30MM SÚ SKLADOM POČAS MÁJA AŽ SEPTEMBRA, ALE NIE JE VYLÚČENÁ DOSTUPNOSŤ AJ V INÝCH MESIACOCH, PRETO NEVÁHAJTE S ICH OBJEDNANÍM. V PRÍPADE, ŽE POŽADOVANÝ PRIEMER BOILIES NEMÁME SKLADOM, BUDEME VÁS ČO NAJSKOR KONTAKTOVAŤ.

  • Kód: HOTTA900
  • 43 Balení na sklade

Tento produkt bol pridaný dňa 31. March 2020.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, objednávali tiež...

GORAL

GORAL

€8.99 s DPH
JOINT

JOINT

€8.99 s DPH