PATRIOT - 300GR

PATRIOT - 300GR

Žiadne hodnotenie

€4.39 s DPH


Zvolte veľkosť


Popis HOTOVKA: Naša rada HOTOVIEK je tvorená z identických zmesí ako používame pri výrobe MRAZENIEK.HOTOVKY na rozdiel od MRAZENIEK sú v konečnej fáze výroby máčané v kúpeli z tekutých a sypkých atraktorov, príslušných k jednotlivým druhom, ktoré im dodávajú extra dávku atraktivity – EXTRA BOOSTED. HOTOVKY sú atraktívnejšie a predurčené k rýchlejšiemu zaujatiu rýb ako rada MRAZENIEK, pritom sú plnohodnotnými nástrahami/návnadami pri dlhších výpravách k vode a súčasne sú vhodné aj na masívnejšie kŕmne kampane.

Skladujte na chladnom a tmavom mieste, bez výraznejšieho slnečného žiarenia, ktoré môže spôsobyť zaparenie a popraskanie boilies. Takto uskladnené boilies udrží svoju kvalitu minimálne 2 roky. V prípade potreby tvrdších nástrah/návnad môžete potrebné množstvo boilies presušiť vo vzdušných sakoch alebo bedničkách. Za tento čas sa snažte boilies párkrát pretrepať pre rovnomerné vysušenie každej guličky. Vyvarujte sa priamemu slnečnému žiareniu, ktoré môže spôsobiť popraskanie boilies.

Popis PATRIOT: TEGER NUTS ♦ A.S.E. ♦ DAIRY CREAM ♦ NHDC

DOSTUPNOSŤ PRIEMEROV BOILIES V PRIEBEHU SEZÓNY:

PRIEMERY 16MM A 20MM SÚ ŠTANDARDNE SKLADOM POČAS CELÉHO KALENDÁRNEHO ROKA. PRIEMERY 24MM A 30MM SÚ SKLADOM POČAS MÁJA AŽ SEPTEMBRA, ALE NIE JE VYLÚČENÁ DOSTUPNOSŤ AJ V INÝCH MESIACOCH, PRETO NEVÁHAJTE S ICH OBJEDNANÍM. V PRÍPADE, ŽE POŽADOVANÝ PRIEMER BOILIES NEMÁME SKLADOM, BUDEME VÁS ČO NAJSKOR KONTAKTOVAŤ.

  • Kód: HOTPA300
  • Prepravná hmotnosť: 0.3kg
  • 38 Balení na sklade

Tento produkt bol pridaný dňa 24. May 2015.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, objednávali tiež...