GYPSY - 300GR

GYPSY - 300GR

Žiadne hodnotenie

€5.59 s DPH


Zvolte veľkosť


Popis HOTOVKA: Naša rada HOTOVIEK je tvorená z identických zmesí ako používame pri výrobe MRAZENIEK, ale to čím sa od seba líšia je, že HOTOVKY sú navyše v konečnej fáze výroby máčané v kúpeli z tekutých a sypkých atraktorov, príslušných k jednotlivým druhom, ktoré im dodávajú extra dávku atraktivity – EXTRA BOOSTED. Dá sa povedať, že sú atraktívnejšie a predurčené k rýchlejšiemu zaujatiu rýb ako naša rada MRAZENIEK, pritom sú plnohodnotnými nástrahami/návnadami pri dlhších výpravách k vode, kedy sa s nimi nebojíme masívnejšie kŕmiť.

Skladujte na chladnom a tmavom mieste, bez výraznejšieho slnečného žiarenia, ktoré môže spôsobyť zaparenie a popraskanie boilies. Takto uskladnené boilies udrží svoju kvalitu minimálne 2 roky. V prípade potreby tvrdších nástrah/návnad môžete potrebné množstvo boilies presušiť vo vzdušných sakoch alebo bedničkách. Za tento čas sa snažte boilies párkrát pretrepať pre rovnomerné vysušenie každej guličky. Vyvarujte sa priamemu slnečnému žiareniu, ktoré môže spôsobiť popraskanie boilies.

Popis GYPSY:  Boilis Gypsy sme vytvorili pre milovníkov Frankfurtskej klobásy a korenistých mixov.

V boilies je použita identická základná zmes ako vo Vulkane, doplnená o extract s pivovarských kvasníc a Robin Gold. Kombinácia esencií z morskych živočíchov, Frankfurtskej klobásy a Hot Pepperami tvorí dokonalý a vyladený celok. Aby sme ešte viac pošteklili kaprie chuťové poháriky zmes sme ešte doplnili o kvapku esencialneho oleja Garlic (cesnak). Boilies je použiteľné celoročne.

 
 
 

DOSTUPNOSŤ PRIEMEROV BOILIES V PRIEBEHU SEZÓNY:

 

PRIEMERY 16MM A 20MM SÚ ŠTANDARDNE SKLADOM POČAS CELÉHO KALENDÁRNEHO ROKA. PRIEMERY 24MM A 30MM SÚ SKLADOM POČAS MÁJA AŽ SEPTEMBRA, ALE NIE JE VYLÚČENÁ DOSTUPNOSŤ AJ V INÝCH MESIACOCH, PRETO NEVÁHAJTE S ICH OBJEDNANÍM. V PRÍPADE, ŽE POŽADOVANÝ PRIEMER BOILIES NEMÁME SKLADOM, BUDEME VÁS ČO NAJSKOR KONTAKTOVAŤ.

  • Kód: HOTGY300
  • 7 Balení na sklade

Tento produkt bol pridaný dňa 17. April 2018.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, objednávali tiež...

GORAL

GORAL

€5.99 s DPH
VULCAN

VULCAN

€4.99 s DPH